Temat: Only Hiberna
Zobacz pojedynczy post
stary 29-12-2006, 14:59   #2421
Redruom
Użytkownik Forum
 
Redruom's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 58
Stan: Aktywny Gracz
Redruom ma numer GG 6280298
Domyślny

1. Robisz ss klawiszem "Print screen" jest nad przyciskiem insert i delete (teraz nie kopiuj nic dopoki nie wykonasz punktu 2!!!)

2. Wlaczasz paint wciskasz w panelu "edycja" a w rozwinietym pasku "wklej" zapisujesz screena najlepiej na pulpicie zeby pozniej nie szukac, w formacie jpg najlepiej. (teraz juz mozesz sobie kopiowac co chcesz chodzi oto ze ss byl w schowku i kopiujac cos wykasowalbys ss, teraz niemusisz sie oto martwic )

3. Wchodzisz na strone www.imageshack.us klikasz przycisk "wybierz..." i szukasz swojego zapisanego wczesniej ss'a wybierasz go i przyciskasz "otworz" po wybraniu ss'a wciskasz "host it" czekasz az sie zaladuje strona do konca, kopiujesz ostatni link z listy linkow.

4. Wchodzisz na forum piszesz posta, klikasz ten obrazek (patrz screen na dole)

I wklejasz w pojawiajacej sie tabelce swoj link ktory skopiowales.

5. To juz wszystko mozesz jeszcze napisac cos, jesli napiszesz nad linkiem, w poscie, tresc ktora napisales pookaze sie nad ss'em jesli pod linkiem tresc bedzie pod ss'em.

Mam nadzieje ze pomoglem

Pozdrowionka
__________________



"Niema sensu martwić się czymś na co się niema wpływu"
"Wszystko jest trucizną, decyduje tylko dawka"

Ostatnio edytowany przez Redruom - 29-12-2006 o 15:02.
Redruom jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.