Mam problem bo nie wiem gdzie expic,
Mam druida level 15
Skille: club 17 tarcza 19
Bron:Moonlight rod
Amulety i ringi

latinum amulet,bronze amulet, i ten co ma 250 ladunków i chroni od wszystkiego(6 sztuk),dwarfen ring
Magic level:10(nie uzywalem czaru swiatla i to dlatego)
Eq: plate armor, plate legs, dark helmet, scarf, leather bots, dark shield
Kasa: 5k + plate armor na sell + badziewia typu sniezki, lalki to gdzies 1 k + chatchety, plate shieldy,viking helmety 700 gp
Wczesniej expilem w ancient temple na orkach i rotach, amazonkach i Valkiriach (te miedzy venore a pojedynczym respem dragona pod kazoo,wejsscie z dwoch stron i carlin i venore) ,i wczoraj sprobowalem na dwarfach ,ale strasznie wolno się tam respia i duzo skilujacych ludzi
Od kiedy będę mogl chodzic na soldiery?Czy będzie mi się oplacac chodzic na dwarfy Guardy? Gdzie mam expic? Jaki powinienem mieć Magic level? Czy robic ihy?Czy outlaw camp będzie dla mnie dobrym miejscem na 18 levelu(mój kolega tam expi,ma 18 level i mowi ze daje rade ale on jest taki dziwny bo mino magow się nie boji a ucieka przed rotem)
Ja mam bic na full defensive? Jakie eq mam kupic? Czy probowac skillowac tarcze(wiem ze teoretyczxnie niema potrzeby ale ja nie chce uciekac przed potworem tylko blokowac)? Jak jest z tymi gs’ami kolo dc?