Zobacz pojedynczy post
stary 30-12-2006, 11:35   #30
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Hammerki? z jakiej racji? Masz jakiegoś hammera w Anihilatorze? chyba, że wolisz bic ze skull staffa niż magic sworda...
Jest arcane staff, co prawda dwureczny ale duzo bardziej oplaca sie z niego bic niz ze skull staffa. (dostepnosc tych broni to juz inna sprawa)
Cytuj:
A co tu ma do rzeczy ANNI?? Magic sword jest mniej więcej odpowiednikiem thunder hammera, wiem, że jest on trudny do zdobycia ale Qest tesh jest trudny.
Trudniej zrobic questa ktory jest non-stop dostepny 24 godziny na dobę czy zabic orshabaala ktory na danym serwerze pojawia sie raz na rok lub jeszcze rzadziej?
Cytuj:
Swordy Rox, Axy tez spoko, hammeru - UUUUUUU!!! <leca pomidory>
Obecnie cluby wcale nie sa gorsze od swordow i sa tylko minimalnie gorsze od axów ze wzgledu na dwurecznosc najlepszej broni.
Cytuj:
Widać że nie grałeś knightem lub grałeś krótko.
Hahahahahahahahaha, i kto to mowi. (33 lvl )
Cytuj:
Po 1) Na wyższych lvl'u Knight nie zarabia gp bijąc potwory z axe tylko je blokując (wyjątki są)
Pokaż mi chociaż jednego PG który zarabia blokując.
Cytuj:
Po 2) Na wyższym lvl'u knight nie expi bijąc potwory z axe a jedynie go tym uszkadza - bije z ice rapierów, exori, explo, hmm więc tutaj ten 1pkt ataku wiele nie zmieni w przeciwienstwie do 1pkt obrony.
No to życzę udanego expienia z ice rapierów =] Uważaj bo się zwróci!
1 pkt obrony nie zmienia kompletnie nic, a przy 10 punktach obrony różnica jesli nawet jest widoczna (w co wątpie bo gram knightem od 3 lat i jeszcze jej nie dostrzegłem) to i tak mniej widoczna niż róznica 1 punktu ataku. Gdyby knight bil tylko z run to bardzo szybko by zbankrutowal. Na wyzszym lvlu expi sie z broni + runy a nie same runy wiec atak broni ma spore znaczenie. Poza tym chyba nie musze przypominac ze wiekszosc potworow na ktorych sie expi na wysokim poziomie bije glownie/tylko z magii wiec twoj def na niewiele sie zda. SCA jest zdecydowanie lepszy od SoV'a i nie wmówisz mi ze jest inaczej.
Cytuj:
Wnioski ?
Tak naprawde to axe i sword są dobre do ~100 lvla (może nawet axe lepsze) Potem zdecydowani wygrywa SWORD
Wlasnie ze jest dokladnie odwrotnie. Do 100 lvl sword nawiązuje równorzędną walkę z axe (przegrywa minimalnie), a po 100 lvlu zdecydowanie przegrywa bo SoV jest slabszy od SCA a wiekszosc dobrych potworow bije z magii. I nawet ten nowy miecz - Avenger o ataku 50 i defie 38 nie zmienia znacząco sytuacji ponieważ jest dwuręczny a SCA jest jednoreczny.

Ostatnio edytowany przez goburu - 30-12-2006 o 11:43.
goburu jest offline