Temat
:
Lagi. Mecze sie z tym od roku.
Zobacz pojedynczy post
03-09-2004, 17:31
#
20
jefrey nieumar³z
Uæytkownik Forum
Data do³±czenia: 15 08 2004
Posty: 20
Pytanie co do Neostrady 129kb/s
Czy jak gram w tibie, czy otwieram strony to 6 GB zmiejsza sie az dojdzie do 0 i wtedy spada szybkosc??? Prosze o szybka odpowiedz bo zastanawiam sie czy kupic ta Neostrade
jefrey nieumar³z
Zobacz profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ę do jefrey nieumar³z
Znajd¼ posty uæytkownika jefrey nieumar³z