Zobacz pojedynczy post
stary 14-01-2007, 04:10   #5
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 38

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khan Pokaż post
Nie odpowiem, bo nie wiem. Ale ciekawy pomysł
Z jednej strony CIPy moglyby powiedziec, ze "teoretycznie" jest do przejscia, wiec są czyści.
Jednak w praktyce, zeby nabic 999level potrzebaby z 20 lat. Bubble expi ostro od początków a jest na 2XX levie. A jak wiemy, potem level leci geometrycznie wolniej.

..no i pozostaje pytanie.. CO byłoby za taką bramką? Jaki potwór jest w stanie wytrzymać spotkanie z 999 levelową postacią?

polecam to urządzenie http://tibia.pl/calc.php

Czarem Sudden Death zadajesz obrażenia 2468 do 3456
^hipotetycznie dla knighta



Jest o czym pomarzyć.
khan jak ty czasem cos powiesz... bubble wcale ostro nie expi a jezeli chodzi o dobicie tego leva to mysle ze jest to mozliwe i wcale nie potrzeba do tego 20 lat, a jedyna profesia zdolna to uczynic to sorc, po tym upie mozna zauwazyc ze przybylo mnostwo potworow dajacych bardzo duzo expa, mysle ze na POI mozna wbic o wiele wiecej expa na godzine niz na wrlach na demonii bo potwory wystepujace tam sa w ilosciach hurtowych a kazdy nawet najslabszy daje wiecej niz 1k expa (najwiecej daja wiecej expa niz demon) wiec sadze ze to sprawa 2-3 lat ale chodzi tu o czysto teoretyczne rozwarzaniaoczywiscie postac musiala by sharowac lub tez musiala by byc szwedzkim dzieckiem gdzie mogla by siedziec po 20h przy kompie
__________________
In my restles dreams... I see that town....
Kajzer jest offline