Zobacz pojedynczy post
stary 28-01-2007, 14:21   #10
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 35

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Tak jak napisał TaifunIII, ja także zmieniam hasło raz do roku. Hasło mam 32-literowe, małe-duże litery, cyfry... i pewna sztuczka.

Przed hackiem może uchronić cię jedynie ostrożność, czyli dobry antyvirus, firewall... i trochę oleju we łbie (nie za dużo, odrobina powinna wystarczyć).

Sam miałem hacka drukrotnie, lecz od 2 lat nic takiego mi się nie przydarzyło, pomimo ściągania masy filmów itp.

Po prostu: powinieneś uważać na rozszerzenia stron, na które wchodzisz (a które mogłyby mieć jakikolwiek związek z grą), rozszerzenia zdjęć, i programów, które ściągasz (filmiki w "rar" to zły pomysł).

W ten sposób uchronisz się przed podobnymi rzeczami.
Nu, czasem przydaje się także sprawdzanie, czy masz jakieś pootwierane porty, przez które mógłby ktoś ci zajrzeć do komputera, ewentualnie wrzucić exploita (kompletnie nie wiem, o co chodzi, ale tak pisał nasz gildiowy guru, i raczej się nie mylił)

~~Mathoff.
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem