Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gunzo
ale chyba jak expic zalozmy na zergach i masz freeza to nie expisz z tarcza tylko z x bowem zerg podbiega i aliwederchi
|
-.- nie zrozumiałes. Tam było napisane"tylko w razie potrzeby używa tarczy"
Czyli na niczym nie expi z tarczą. Używa jej tylko wtedy kiedy trzeba coś bloknąć lub na silniejsze stworki jak nie ma gdzie uciec, to wtedy zakładam shielda i biorę na klate a potworka zabijam z runek.
@Ganci
Nie będziesz walił we mnie(palla)40-60 jak w sorca/druta jak założe shielda(mam demon shielda i 71 shielding-drut i sorce maja max ze 26)
Po pierwsze rzadko byś trafiał a nawet jak tak to mało. Nie zapominajcie ludzie że, pancerz ma najmniejsze znaczenie(zabiera na full eq max ze 39 z hita). fakt ze ani ja bym cię nie zabił ani raczej ty mnie(tzn mi się prędzej uhy/manasy skończą niż tobie, ale bym ci przecież uciekał
