Szkoda ¿e narazie tylko dla PACC(nied³ugo).... ale spoko ¿e mniej BR bedzie na Harmonii(bo tam to jest urodzaj <BR??????>

Ale jeden serwer BR to za ma³o aby zamkn±æ te wszystkie LAMY w swoim ¶wiecie..... Proponuje jeszcze serwer polski aby ka¿dy bloker co ma w miê¶niach a nie w g³owie nie g³owi³ sie jak mu sie powie "Hello" zamiast "HI" tylko ¿eby napieprza³ swojsk± "K*RW¡" i "H*JEM"..... bo takich te¿ dostatek w TIBII!!!
