Zobacz pojedynczy post
stary 16-09-2004, 14:44   #6
Nightmared Druid
U¿ytkownik forum
 
Data do³±czenia: 11 08 2004

Posty: 10
Cool

Szkoda ¿e narazie tylko dla PACC(nied³ugo).... ale spoko ¿e mniej BR bedzie na Harmonii(bo tam to jest urodzaj <BR??????> Ale jeden serwer BR to za ma³o aby zamkn±æ te wszystkie LAMY w swoim ¶wiecie..... Proponuje jeszcze serwer polski aby ka¿dy bloker co ma w miê¶niach a nie w g³owie nie g³owi³ sie jak mu sie powie "Hello" zamiast "HI" tylko ¿eby napieprza³ swojsk± "K*RW¡" i "H*JEM"..... bo takich te¿ dostatek w TIBII!!!

Ostatnio edytowany przez Nightmared Druid - 16-09-2004 o 14:47.
Nightmared Druid jest offline