05-02-2007, 03:48
|
#10
|
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 05 03 2006
Wiek: 45
Posty: 52
|
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII
Mozna stworzyc osobny temat od wklejania logow.
Na wielu forach sa takie tematy, niekiedy nawet poprzylepiane.
Mysle, ze to dobra idea.
|
Masz moje 100% poparcie.
|
|
|