Temat: Sword vs Axe
Zobacz pojedynczy post
stary 20-09-2004, 19:10   #90
n0ob
Użytkownik forum
 
n0ob's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Lokacja: Ełk
Wiek: 35

Posty: 15
n0ob ma numer GG 1142093
Domyślny

yhh... ja wybralem droge miecza Porownanie tutaj jest dla mnie proste... gram glownie by zasmakowac walki PvP - tu swordy wypadaja marnie... roznica wagi miedzy GS a Dlance daje knightowi o takim samym levelu i skillach przewage 2 bp UH + 1 atk... a nie wiem czy ta roznica w defie obu broni na korzysc swordow jest w stanie zniwelowac tak duza roznice w UH. Swordy sa duzo drozsze - fakt. Axe ringi sa duzo dostepniejsze - fakt. Mamy tu tylko 1 problem przy walce pvp - mianowicie ice rapier kiedy tlucze nas knight uzbrojony w axe latwo jest wyznaczyc sobie rytm UHowania gdyz damage zadawany stoi mniej wiecej na tym samym poziomie. Gorzej sprawa sie przedstawia z knightem uzbrojonym w sword [secret half bp of ice rapiers PPPPP]. Otóż taki knight goni sobie pallika ... pally ma HP oscylujace w granicach okolo 3 hitow left z GSka mysli sobie ok spoko uhne sie tylko jeszcze 1 hit wejdzie bo szkoda UH.. a tu nagle w ruch idzie ice rapierek + exori a na monitorze smutny napisik U're dead :O dziwne ? pociagniecie z ice rapiera przy skillu 90 daje ten sam efekt co na prawde NIEZLE SD ... wniosek ? swordy PvP sa rox [o ile znasz techniki i myslisz] na blok tez rządzą [BS] ... jedyna wada - wolniej sie expi -.- a w tym wlasnie momencie do akcji wkracza GODLIKE warhammer chcesz byc high levelem w jak najkrotszym czasie ? MACE ROX!! za kase ktora trza wydac na AOLa [bo na nowym swiecei utrata gsa = 130 k o Dlu juz nic nie napisze] kupisz sobie UH albo lepsze eq. next thing - zanim zakupisz DL lub GS koles ktory gra tyle samo a biega sobie beztrosko z WH [IMO najbardziej klimatyczna bron w grze] ma lvl duuuuuzo wiekszy ... Co z tego wynika ? Wylamuje sie z wiekszości .. I LOVE SWORDS [my LITTLE GS ... :*****] rotfl
n0ob jest offline   Odpowiedz z Cytatem