Zobacz pojedynczy post
stary 24-09-2004, 23:42   #20
PacMan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

"a wiec jeszcze raz - sorce to pier****** cieniaze i sa do d***. Biezcie knighta i sie nie zastanawiajcie" - Gratuluje podejścia ... iloma profesjami już grałeś - bo po tej wypowiedzi stwierdzam że ten knight to twoja 1sz'y char - więc zamknij się bo masz tyle do gadania co Ż*Y*D na GESTAPO !
Ja grałem już wszystkimi postaciami iprzekonałem się na własnej skurze że ani knight ani sorc/drut ani pall nie są 'perfekcyjni' - prof'a którym się gra trzeba czuć - to się najbardziej liczy ! Jeżeli ktoś lubi "chomikować" kase , sprzęt i bezpośredni kontakt z potworkiem to powinnien zostać knight'em ( Kosztem przyglądania się jak koledzy sorki na 20+ zarzynają drag'a ... ale teraz co zdziała taki sorc na 30+ Vs. DL bez bloker'a ? ) - jeżeli lubi dużo akcji - to pall'em ( Kosztem wielu godzin podnoszenia "zapałek" ) - a jeżeli lubi MOC to sorc'em ( kosztem WIEEEEEEEEEEEEEEEEELU GODZIN Z ROTAMI... ) ... o tak jeżeli ma się końską cierpliwość to sorc jest idealny...mi się ta cierpliwość co jakiś czas czerpie ( 30 lvl i 40 mlvl mam od 3 tyg...eh... ) ...roty mi uszami wychodzą...ale co tu zdziałać...