Zobacz pojedynczy post
stary 24-09-2004, 23:51   #27
PacMan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Te przedziały są do D*** bo np. jeżeli ktoś ma 30 lvl ( jak ja ) to ma zaznaczyć "15-30" czy "30-45" ... DO D*** !!
  Odpowiedz z Cytatem