re: Dwimenor
Cytuj:
O ile nikt nie blokuje respawnu, to jest w normie.
|
Jesli ktos blokuje spawn to nie ma spawnu.
Cytuj:
Im silniejszy potwór tym wolniejszy respawn
|
Nie prawda, hero zaleznie od spawnu sa co 2-10 minut, demony 2-6minut, a znam spawny gdzie smok jest co 10 minut (mowie przy pelnym serwerze).
Cytuj:
Im więcej potworów w danym miejscu tym resp woniejszy
|
Nie prawda, pelny spawn zajmuje zwykle 5-10 minut, jak jest wiecej potworow to co 2-3 minuty spawnuje sie czesc.
Cytuj:
Im więcej osób na serwerze tym resp wolniejszy, ale nieznacznie.
|
Przy 850+ osobach online pod wierza DL przychodzi co 2 minuty i kilkanascie sekund, przy ponizej 850 3-5 minut przy 250 (raz gralem po save zaraz) przychodzi co 12-15 minut.
Cytuj:
Jeżeli w okolicy jest dużo osób(ale nie na terenie respawnu) to resp jest wolniejszy.
|
Nie prawda, albo blokujesz spawn albo nie, nie ma jakiegos tam spowalniania (jesli wyjdziesz z obszaru spawnu sekunde przed tym jak ma byc potwory sie zespawnuja). Moze sie wydawac ze spawn spowalnia poniewaz tam gdzie jest wiele potworow ludzie moga blokowac czesc tylko.
Cytuj:
Im więcej zabito potworów z danego respa danego dnie, tym jest wolniejszy(nieznacznie)
|
Nie prawda, spawn caly dzien jest taki sam, wszystko zalerzy tylko od ilosci ludzi online (dlatego na Premi tak ciezko sie expi).