Zobacz pojedynczy post
stary 22-03-2007, 21:18   #51
MasteR Driv3r
Zbanowany
 
MasteR Driv3r's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 32

Posty: 148
Stan: Na Emeryturze
Imię: Nvm
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nvm
Świat: Amera
Poziom: 172
Skille: -/-
Poziom mag.: 82
MasteR Driv3r ma numer GG 6484638 MasteR Driv3r ma login Tlenu tictac-maniac6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Crusher Bash Pokaż post
Poczytaj se moje, jestem z III klasy podstawówki, moje opowiadanie to - Ziemia Wież.
To mnie obraziło, no, ale cóż, nie zawsze od każdego można usłyszeć komplement w życiu.
Skąd wiesz, że 10 - iolatki pisać nie umieja, każdy mówi jak zobaczy, że ktoś źle pisze "Jesteś z III klasy podstawówki chyba" to chyba nigdy nie widzieli jak ktoś pisze...
Ja nie uważam, że moja praca jest "boska" czy coś w tym stylu, tylko osądzacie go bez powodu...
No wiesz, ja też potrafiłem dobrze pisać (ciocia polonistka daje w kość), ale chodzi mi o to, że w takim wieku większość nie lubi czytać książek, nie zwraca uwagi na układ zdania, na błędy... Wiesz, syn znajomej chodzi do czwartej klasy a nadal popełnia błędy jakby nie chodził na lekcje ortografii... Przepraszam, że Cię uraziłem. Wiem, że nie wszyscy są "młodymi analfabetami", ale niestety takie są polskie realia, dużo rodziców nie zwraca na to uwagi lub sama popełnia błędy gramatyczne i ortograficzne (przyszłem, poszłem, wziełem, itd.)

Może troszkę OT zrobiłem, ale chciałem się wybronić
MasteR Driv3r jest offline