Zobacz pojedynczy post
stary 25-03-2007, 20:49   #65
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Małysz wygrał, Polska wygrała ale ja poruszę inny temat.
W drugiej lidze padają bardzo ciekawe wyniki. Na początku sezonu Gazeta Wyborcza przeprowadziła wśród trenerów 2-ligowych ekip sondę, jakie drużyny będą w pierwszej 3 na zakończenie sezonu. W 17 (!) na 18 przypadkach w pierwszej trójce wymieniane były Ruch Chorzów i Jagiellonia Białystok. Tymczasem Ruch przegrał 2 z kolei mecz (0:2 z Polonią W. i 0:1 z Odrą Opole) a Jaga w 3 meczach zanotowała w porażki i remis (1:2 z KSZO, 0:1 z Lechią i 1:1 z Piastem). Co ciekawe, jedyne bramki dla Jagiellonii strzelił pozyskany w przerwie zimowej Vuk Sotirović...
Idziemy dalej...ŁKS Łomża, która wyrasta na 2-ligową potęgę wygrała już 6 spotkanie z rzędu! I to nie z byle kim! Zaczęło się od Górnika Polkowice (1:0), potem Polonia Warszawa (1:0), Odra Opole (2:1), Polonia Bytom (3:2), Śląsk Wrocław (2:1) i dzisiaj Zagłębie Sosnowiec (2:1). Na tym Łomżanie na pewno nie zakończą swojego marszu, tym bardziej, że wszystkie spotkania poprzedniej rundy grali na wyjeździe albo na boisku Warmii Grajewo, przez modernizację stadionu.

Trochę to wyszło jak serwis informacyjny.. W każdym razie, tabela na koniec sezonu do góry nogami?
Ja myślę że te 2 porażki Ruchu nic nie znaczą, mały kryzys. Ale i tak uważam że "Niebiescy" awansują. Niejestem jakimś fanem Ruchu ale licze że awansują.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem