Temat
:
Nerwówka w Tibii
Zobacz pojedynczy post
03-04-2007, 17:57
#
15
dogmeat
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 06 03 2007
Wiek: 35
Posty: 51
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Premia
Poziom: 53
Ja w ciągu ostatniego miesiące dedłem ze 30 razy (nie przesadzam, chcecie - spójrzcie na mój profil), więc logiczne, że zdążyłem się przyzwyczaić
dogmeat
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do dogmeat
Znajdź posty użytkownika dogmeat