Zobacz pojedynczy post
stary 11-04-2007, 16:30   #115
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
>Maggic
Jestem zagorzałym kibicem Barcelony od dokładnie roku 1998, więc nie jestem sezonowcem. Chelsea nie lubię bo nie lubię. Ale nie, żeby ten rzucać obelgami. Mam w dupie zachowanie piłkarzy Chelsea a w szczególności Mourinho. To tak na wstęp, żeby potem nie było, że "nienawidze czelsi". Jednak wg mnie ten klub najmniej sobie zasłużył spośród wszystkich ćwierćfinalistów na grę w takiej fazie LM. Dlaczego? Pieniądze. Abramowicz. Gdyby Abramowicz nie przejął Chelsea, gdyby nie zapłacił magicznych sum za Jose Mourinho a potem za całą resztę, to nie wierzę, że The Blues liczyliby się w Europie. Wiem, że np. Terry, Lampard byli w Chelsea przed przyjściem Abramowicza ale dlaczego wtedy tak nie grali? Money money.

Co do kasy Abramowicza, według was on wkłada cały majątek w Chelsea ???
Błąd...Chelsea jest bogatym klubem ale to nie znaczy że piłkarze są w Chelsea tylko z powodu pieniędzy. Fakt faktem Shevchenko przeszedł do Chelsea za blisko 40 mln funtów to jeden z ostatnio naszych najdroższych nabytków ale czy według was Chelsea kupuje tak dużo zawodników za wielkie sumy??? Bo według mnie,nie. W końcu to nie Chelsea tylko Barcelona i Real biją się o Cristiano Ronaldo za którego Manchester chcę nie bagatela 80mln euro.


Giełda pokazuje to samo Najdroższym klubem jest Manchester United.
Barcelona jest bodajże piąta a Chelsea ósma.

Wiem, wiem prawdy w oczy kole ale proszę was skończcie już temat z Ambramowiczem.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem