Zobacz pojedynczy post
stary 02-05-2007, 15:22   #1
Darkss
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007
Lokacja: Z przed komputera
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 91
Stan: Na Emeryturze
Darkss ma numer GG 3329392
Domyślny "Monsters" - Fake Story

Wstęp:
"To nie będzie opowieść o tym skąd się wzięły i w jaki sposób nad światem zaczęły panować potwory. To nie będzie historia o tym jak nowocześnie rozwinięta ludzkość, stała się gatunkiem drugiej kategorii. To jest historia o końcu ludzkiej rasy, o tym, że przegrywamy. Świat został skonsumowany przez potwory. Razem z grupką ocalałych ukrywamy sie w lesnym miasteczku. Ale ja juz nie wytrzymam. Mam na imie Idrael. Dziś będę walczyć. Dziś umrę."

PROLOG - PONIŻEJ

---
1.

2.

3.

4.

5.

6.
Pomyliłem kierunki xD miało byc w prawo!

7.

8.


I poprosze o komentarze, co mam poprawić, a nie jakieś KPSNF, spier***** z tym fake, lub też o drzwiach. Może sie wydawać, że to super hero, ale tak nie jest.

@Zeberek
Powiedz mi: oni w domach nie mają nic oprócz łóżek, w miasteczu jest 6 osób i oni sobe bezgranicznie ufają. Po cholerę drzwi?
@Cloy
No nie wiadomo. W pewnej części bedzie zwrot akcji!

Ostatnio edytowany przez Darkss - 02-05-2007 o 15:30.
Darkss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.