Temat
:
wojna
Zobacz pojedynczy post
05-05-2007, 19:23
#
25
krzysheak
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Warszawa
Posty: 289
Stan: Aktywny Gracz
Imię:
Mogart/Mogash
Profesja: Master Sorcerer
Gildia:
Guildless
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 96/70
Poziom mag.: 21
Bede mile zaskoczony jak bedzie wojna... Bo generalnie jest tak , ze Polacy chociaz zawsze sa liczniejsi to i tak przegrywaja ze swe i nl
Swoja droga prawda jest taka ze swe rzadza na niektorych servach bo maja kaske ze sprzedazy paccow polaczkom
krzysheak
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysheak
Znajdź posty użytkownika krzysheak