Zobacz pojedynczy post
stary 12-05-2007, 16:54   #1
Nixon_The_Mage
Użytkownik Forum
 
Nixon_The_Mage's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Jastrzębie Zdrój

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Imię: XxXxXxX
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: Xx
Skille: xX/25
Poziom mag.: 7
Domyślny Sposób na zlikwidowanie hacków

Chcialem przedstawic wam sposob, jak CipSoft moglby zlikwidowac hacki:

a) Kazdy dostalby nowy, drugi numer - skladajacy sie z 6 cyfr.
Przykład: 123321

b) Przy logowaniu normalnie wpisywalby Account number i Password.

c) Kiedy okazaloby sie ze haslo jest dobre, pojawilo by sie nowe okienko, w ktorym trzebaby bylo wpisac
"drugi" numer, ale przyciskajac odpowiednie cyfry myszką. Po kazdym nacisnieciu kolejnosc liczb by sie zmieniała. (Tak jak w grze MapleStory)

Uważam, że hackowanie byloby wtedy o wiele trudniejsze lub nie mozliwe, a hackerow byloby coraz mniej.


Programy Typu OwnTibia

Gdzies czytalem, ze programy te wyciagaja passy z pamieci tibia . exe. Są one używane np. kiedy zostaniemy kicknieci etc. Mysle, ze w Ustawieniach powinna byc opcja dotyczaca zapisywania passow w trakcie pracy klienta, którą można wyłączyć.




Pomysł godny uwagi:


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gagagigo
albo system jak w banku :
[][][][][][] <--6 miejsc na numer konta ale...[*][][][*][][*] <-- za kazdym logowaniem w niektórych kratkach pojawiały by sie kółeczke. Wtedy w pozostałe miejsca wpisywało by sie cyfry omijając te które zastapiły kółeczka. W ten sposób za każdym razem miałoby sie "inne hasło" ;]

Ostatnio edytowany przez Nixon_The_Mage - 13-05-2007 o 22:30.
Nixon_The_Mage jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.