Zobacz pojedynczy post
stary 18-05-2007, 00:16   #170
Pavulon
Użytkownik Forum
 
Pavulon's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 29
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

[quote=Rodi;1434883]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
@up
Trzeba palić niewyobrażalne ilości by zlansowac sobie mózg jakbyś nie wiedział... Osobiście znam takich co jarają około 2 sztuki dziennie i zachowują się normalnie. Zresztą, to kwestia przywyczajenia W moim przypadku, jak widać, piszę w miarę z sensem


hauhauhauahuahauahuahau
to mnie rozbawiło
2 sztuki dzienie ta? znalezi frajerow seluja im majeranek a kolesie chodza zadowoleni. Daje ci 2 tyg jak to mowisz "2 sztuki codzienie" a z mózgu bedziesz miał wylotówke na Kielce. Bys nie kontaktował. Cały mózg bys mial w thc.
Dziecko sie nasluchało opowieści od kolegów i mądrego udaje -.-

Spaaw daj move z ostatnie ob bo podobno masz : )






Sorry ale musze
Chlopie chyba za duzo radia maryja sluchasz albo masz jakies powiazania z jehowymi czy 8==> wie z kim .
Powiadasz 2g przez 2 tyg dzien w dzien i bym mial wylotkowke na Kielce
Przez ostatnie 2 lata jaralem dzien w dzien z malymi przerwami jak naprzyklad gdzies do rodziny jechalem czy cos w tym stylu i codziennie to nie bylo mniej niz 1,5g a czesto wiecej i wydaje mi sie ze chyba jestem bardziej rozgarniety od ciebie chlopcze a napewno nie mam do tego jakis problemow co tam inni ZNAWCY pisali.

Teraz juz przystopowalem 1g dziennie czasami nawet cos na drugi dzien zostanie


Prosze nie wypowidaj sie wiecej na tematy o ktorych nie masz ZIELONEGO pojecia.




Spaaw fajne fotki jedziesz dalej

Ostatnio edytowany przez Pavulon - 18-05-2007 o 00:20.
Pavulon jest offline   Odpowiedz z Cytatem