Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha
Omg czy ty nie przesadzasz za bardzo? w czym sie tibia 7.9 tak bardzo rozni pod wzgeldem wymagan intelektualnych od tibii 7.5 ? (na tej zaczynalem grac)
|
Ano w tym, że za czasów 7.5 (i wcześniej) trzeba było myśleć, jak expić sorcem i gdzie, żeby się nie wypłukać z kasy. W przeciwnym wypadku klepało się roty do 3498320942834 lvla. Jak ktoś był głupi, to sobie odpuszczał sorca (bo "ciągle tylko roooooty"

) i było good

A teraz sorc sobie idzie gdziekolwiek bo wszystko mu się zwraca, expi szybko i bez wysiłku, nawet z run nie trzeba umieć strzelać bo na wszystko są hotkeye... ehh
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha
A inne gry to co? moze bardziej wymagajace? w WoWie tylko zaznaczasz atakt i puszczasz spelle jak ci sie skonczy Cd, a jakos nikt nie narzeka
|
W WoWie bez logicznego myślenia i znajomości chociaż podstaw angielskiego nie zrobisz prawie żadnego questa. Jasne, że można grindować, ale prędzej cię szlag trafi niż zrobisz na expieniu 60 czy tam 70 lvl.