Witam Was

Wkleje moje adv sword i shieldingu wiem ze mam słabe skille ale po wakacjach lub w czasie wakacji bede miał nowe fotki i większy lvl i skille ;D Te fotki sa stare ;D
A oto zdjecia ;D
53 shield ;D
56 sword ;D
Czekam na wasze fotki i na komentarze ;D