Temat: Guardia
Zobacz pojedynczy post
stary 17-06-2007, 22:56   #68
Erytreja
Użytkownik Forum
 
Erytreja's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Zeal Kingdom

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 24
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kup.Se.Musk Pokaż post
No to witamy z powrotem.Co do tych hitów.To pamiętaj ,że wszystko się jeszcze może zmienić.Pamiętajmy także ,że knight czy pal nie trafiają wszyskich hitów.Wygląda to mniej więcej tak
230
40
Puff
1
300
130

itd.

Więc nie ma się jeszcze tak o co martwić.



Dodam ,że z paladyna przeniosłem się na knighta.Mam paru kumpli sorców i drutów ,więc bloker się przyda.Aktualnie skilluje do 70/70.Ciężko idzie ,ale mam nadzieję ,że wytrzymam .Pozdro
Gz, że Ci się chce do takiego lvl'a skillować. Ja mam skille 63/62 ;/ (34lvl), będę teraz skillowac do 75/75, lol ja mam takie [ironia] mądre pomysły[/ironia], żeby zmienić typ broni <śmiech na sali>. BTW. Po dedzie musiałem odbić się z dna miałem już 7k + tempest rod ale noobowsko dałem 5k za carlin sworda. Kupuje 30k, przecież to legalne. ;] A jak nie wierzycie to poczytajcie regulamin i dopatrzcie sie jakiegos punktu, który tego zabrania.
__________________
"One among you ... will shortly perish"
Janus (young Magus)


Ukryty tekst:
14:29 Aroc Letre [8]: buy Boh potem bo ni mam kasy



Jeśli mówisz TAK update i wnerwiają Cię magowie i druidzi, którzy myślą tylko o sobie (o postaciach magicznych) i chcą tylko robić PG( a nie grają dla zabawy), skopiuj to do swojej sygnatury !!!

BTW. Sam też czasami gram druidem (i fajnie się gra)
Erytreja jest offline   Odpowiedz z Cytatem