Poświęcam temu skarbcowi dużo czasu, co ciekawe od niedawna bo od miesiąca jestem PRAWIE pewny, że to quest. Dlaczego tak sądzę?
Wraz z kumplami często bawimy się tymi zapadniami. Miesiąc temu nastąpił jak dla nas ogromny przełom, otóż jeden z energy fieldów, które widać znikną. Na początku tematu mówiono o matematyce i muzyce, co ciekawe nikt nie mówił, aby jedno i drugie połączyć

. Myśmy to połączyli i jakoś tak zagraliśmy na instrumentach, że filed znikną. Mieliśmy 2 harfy. Doszliśmy do wniosku, że skoro jest 8 fieldów i 16 zapadni to coś w tym musi być. Do questu będzie potrzebna na pewno spora ilość ludzi.
Teraz trochę spekulacji. Gdy znikną jeden z filedow NPC odezwał się do nas i mówił coś o potworach, które po każdej próbie włamania do skarbca atakują. Tekst był krótki, ale bardzo dziwnie napisany i nie po angielsku... mój kumpel, który bawi się w klocki z językami, rozszyfrował tą zagadkę. Po przetłumaczeniu tekstu:
"To nie skarbiec, lecz pułapka, każdy kto próbuje się do niego dostać, już nigdy nie wróci...".
Teraz nasza spekulacja.
W ostatnim czasie dużo mówi się o dziwnych krzykach w kazzo, zaciekawiło to nas, więc próbowaliśmy rozszyfrować te krzyki, efekt, który otrzymaliśmy jest dosyć dramatyczny, jeśli dobrze spekulujemy wychodzi na to, że to krzyki jednego z Ruthless Seven. Z tekstu NPC można wydedukować, że te drzwi to tp, a nie przejście.
To by było na tyle.
Pracę nad skarbcem trwają nadal. Nowe osiągnięcia będę opisywał.
Pozdro Bax.
