Zobacz pojedynczy post
stary 15-07-2007, 22:13   #92
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
1. Nie ma exori gran za darmo.
To exori gran jest podstawową bronią rycerza? O, ciekawostka...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
2. Czemu nie mozna wliczyc leczenia w cene expa? Mi sie zdawalo ze to jest glowny atut przy expieniu wlasnie a nie jakis calkowicie niewazny element... no ale oczywiscie wtedy wyjdzie ze sorc leczy sie 3 razy taniej a druid 5 razy taniej od rycerza i biedni rycerze znowu beda niedowartosciowani.
To może jeszcze uwzględnij częstotliwość leczenia. Owszem, exura gran jest tania. Tylko jak często musi jej uzywać mag a jak często knight UH?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Mowisz o rycerzu z bardzo wysokimi skillami vs sorc z delikatnie mowiac srednio przecietnym mlvl, sam lvl w tej chwili praktycznie nie zmienia obrazen.
m-lev 72 nazywasz "średnio przeciętnym"? To jaki Ty masz, asie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Pomimo tych twoich non stop ciosow 200+ moj druid nie ma zadnych problemow zadac potworowi wiecej obrazen niz dowolny rycerz bijacy tylko z broni (wspominalem o moim wyzwaniu w ktorym jeszcze nikt mnie nie pobil od update w zestawieniu bron rycerza vs moje vis/mort?).
Owszem, może i możesz. Tylko za ile?
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline