Temat: Gate of Hell
Zobacz pojedynczy post
stary 30-07-2007, 13:18   #16
Stary_Duch
Użytkownik Forum
 
Stary_Duch's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Zaświaty

Posty: 94
Stan: Niegrający
Domyślny

Samethus sam sobie odpowiedziałeś. Niektórzy nie mają w domu możlwości tworzenia takich projektów. Nie mówię, że nie można zrobić gry w dwie osoby, ale co to będzie za gra? Jaki będzie jej poziom? Pozatym zanim skończą choćby wersję alfa, beta i jakie tam jeszcze są minie tyle czasu, że lepiej odrazu zakończyć ich tworzenie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Flave Pokaż post
Czas mamy o to nie musisz się martwić. Strone zresztą moge zrobić ale uważam, że to jest bez sensu, ponieważ i tak 1% gry jest zrobiony.
Teraz macie czas, bo są wakacje. Zrobisz grę w jeden miesiąc? Później zacznie się szkoła (o ile jesteś w wieku szkolnym) i co tu dużo mówić albo jedno albo drugie, tempo tworzenia sie zmniejszy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Flave Pokaż post
Nie pisz, jeśli nic nie wnosisz do tego tematu - to taka rada od serca.
Wątpie.

Ludzie (teraz do wszystkich). Załóżcie temat jak już macie skończoną jakąś wersję gry, którą można przetestować, a nie - "robimy grę" - tydzień, pół roku, rok później, - "ech... projekt upadł, dziękujemy, że byliście z nami".
__________________

Stary_Duch jest offline   Odpowiedz z Cytatem