Temat
:
Footstar- info i komentarze
Zobacz pojedynczy post
30-07-2007, 20:47
#
6
Iron
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 11 10 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35
Posty: 643
Jeśli ktoś nie ma drużyny,pisać do Zielonych
http://www2.footstar.org/ver_equipa.asp?equipa=1820
nowy zespół macie duże szanse na angaż.
__________________
Pijesz?- Nie pisz!!
Iron
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Iron
Znajdź posty użytkownika Iron