Zobacz pojedynczy post
stary 03-08-2007, 20:36   #70
spacyjka1
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

lol jesteście pojebani myślicie że jak wyskoczy wam okienko "Lord of Tibia został znaleziony i usunięty!" to naprawdę już go nie macie? gdy uruchamiasz keylogger (lub gdy uruchamaisz jakiś plik np. instalator klienta tibii zbinderowany czyli że instaluje ci się ta tibia i dodatkowo gdzieś keylogger) to wtedy w rejestrze jest ten key. Więc usunięcie nic nie da trzeba jeszcze usunąć z rejestru - np findit usuwa z rejestru ale jeśli tylko usunie się z rejestru lord of tibie to do rejestru to lord of tibia przywróci wszystko w 5 sekund i znowu ma się keyloggera więc trzeba po 1. usunąć keyloggera z dysku po 2. usunąć z rejestru tylko jest problem z usunięciem z dysku - jak już znajdziesz to jak usuniesz coś co jest uruchomione? często jest też dodany smaczek - blokuje ci ctrl+alt+delete i nie zamkniesz procesu więc trzeba jakiś program którym zamkniesz i usuniesz proces - program odkurzacz ma taki moduł "Force Deleter" bo usunięciu usuwamy z rejestru i uruchamiamy ponownie kompa. Jeśli jednak nie możesz sę poradzić z tym wszystkim są 2 wyjscia - 1. format 2. Po uruchomieniu tibii poczekaj 30 sekund (keyloggery tego typu zapisują wszystko co napisze się przez 5sec,10 sec, 15sec, 20 sec, 25 sec lub 30 sec wiem tylko że w tibiamail jest to 15 sec) potem wpisujemy passy ale najlepiej na wszelki wypadek klawiaturą ekranową (windows 2000, xp, vista). Jest jeszcze jeden sposób usuwania keya - uruchamiamy w odkurzaczu moduł nie pamiętam nazwy ale coś z tam z rejestrem no i skanujemy wszystko i usuwamy all zbędne nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale mi na 1 keya pomogło
  Odpowiedz z Cytatem