Nikt nie zyje wiecznie i na kazdego przyjdzie czas. Teraz przyszedl na mnie. Trzeba sie wiec pozegnac. Mimo ze wiekszosc z was stoi po drugiej stlonie balykady zegnam sie tez z wami kulwichlasty. Nebula to fajny swiat, zawsze byl i bedzie. Biegnac w przeszlosc widze jak kolejne wojny dobiegaja konca.
Zdobylismy: Helsingborg, Vastervik, Wien, Salzburg, czy Madrid by wrescie polec na zadupiu swiata - Olecku.
Troche statystyk: Powierzchnia gminy Olecko wynosi 266km, z czego miasto zajmuje 11,4 km2. Użytki rolne stanowią 67,6% terenu gminy, w tym grunty orne 48,1%, sady, 0,3%, łąki i pastwiska 19,2%. Lasy zajmują 18,2% powierzchni gminy, natomiast akweny wodne prawie 5%.
Gminę zamieszkuje ponad 22 000 mieszkańców, w tym niemal 17 000 mieszka w mieście. W skład gminy, poza miastem, wchodzą 44 miejscowości, zgrupowane w 30 sołectwach. 22 000 mieszkancow, z czego 21 000 gra w Tibie na 6 komputerach umieszczonych w stodole po strazy pozarnej.
Statystyki nie klamia. Prosze sie wiec nie dziwic ze wojna przegrana. Choc Bialystok i reszta ferajny napewno latwo sie nie podda i nie jeden jak twierdza "zyd" jeszcze padnie. Historia ma to do siebie, ze mozna ja zweryfikowac. Smiem wiec twierdzic, ze gdyby nazistowska rzesza podczas egzekucji jednego pejsa tracila swoich 19 zolnierzy, Adolf H. nigdy nie podjalby sie exterminacji pejsowatych. Tak czy siak pozostaje trzymac za nich kciuki.
Chcialbym podziekowac za wspolna gre wszystkim. Wiesniakom i tym z miasta.
Dziekuje, trzymajcie sie

Yours,
Al Loko aka Xaem