Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Jak informuje portal www.di.com.pl policja zatrzymała 3 gimnazjalistów z Braniewa podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy na Allegro.
Zatrzymani oferowali na aukcjach Tibijskie pieniądze, których nigdy nie dostarczali do odbiorców. Odpowiedzą oni teraz przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
Cały artykuł można przeczytać tutaj.
Oficjalną informacje o tym, można przeczytać na portalu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie
Niech to będzie przestroga dla wszystkich, którzy myślą, że nikt ich w internecie nie znajdzie i mogą oszukiwać ludzi. Reakcja rodziców tamtej trójki była zapewne bardzo ciekawa i nie myśl o tym jak Twoi rodzice zareagowali by po tym gdy policja zapuka do Twoich drzwi z nakazem aresztowania za oszustwa na Allegro, bądź też używanie keyloggerów do kradzieży kont graczy.
Prosimy też wszystkich graczy o uważanie co się kupuje na Allegro i czy na prawdę warto stracić prawdziwe pieniądze dla paru gp-ków. 
|
Pamiętasz topic "Uwaga!! Niezbezpieczny Priv Msg!!"? Mniej więcej, takie coś miałem na myśli, jak tego typu newsy.