Temat
:
Zezenia - MMORPG czyli lepsza Tibia
Zobacz pojedynczy post
29-08-2007, 20:25
#
44
Diablczek
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Tam zamiast Guard Orc powinno być Orc Guard.
__________________
Nie wyjdziesz jeżeli klikniesz
Może mała notka?
Kliknij w userbar
Piszę poprawnie po polskiemu
Diablczek
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Diablczek
Znajdź posty użytkownika Diablczek