Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nide Wune
Heh tak samo mogę powiedzieć że jesteś dupolizem Zenka pff
Zastanów się co mówisz, co za problem gadać o kimś?
Nikt o mnie nic niewie ale wszyscy "twardo" piszą.
I kto powiedział że mój main to Nide Wune? ...
Heh co znaczy osoba która po raz któryś przegrywa wojne? No tak zapamiętają go, rzadko kto tak przegrywa. Jeśli natomiast kiedyś były argumenty zatym żeby coś znaczył, to teraz widać że były one mylne, osoba ta przegrywa tak że nawet nie ma o czym mówić.
Wasza propaganda - "jak LRA wygra to was wyj@#$ z serwera", bawcię się dalej w Nostradamusa, tylko głupiec ufa faktom które nie są poparte dowodami, w tym wypadku nie da się przedstawić przecież dowodów "na przyszłość".
Drugi punkt propagandy zamierza obalić pierwszy - "ta jasne żyjcie dalej w nadzieji wyjebią was i tak, jesteście debilami" opisać to mogę zupełnie jak wyżej,
A skąd ta wasza pewność? pff Choć byście mieli 90% racji, nie ma na nią żadnych argumentów.
Wanna be Nostradamus?
|
A mi sie wydaje ze LRA nie ma zamiaru wyje*** Zenusia z serva...( predzej kogos innego ) moze i nie zauwazylam zeby wygral jakas wojne.. ale jego osoba cos tu jednak znaczy, na kazdym kroku slyszy sie "zenek" .Bez "Zenek team" Kyra byla by straconym servem, na ktorym prawie nikt by nie gral, a tak zawsze cos sie dzieje

. Co do Ciebie jesli masz zamiar nazywac kogos "debilami" to sie przedstaw kim jestes i udowodnij ze sam nie jstes debilem, a pozniej sie wypowiadaj o innych.