Zobacz pojedynczy post
stary 12-09-2007, 23:31   #89
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja zawsze spie minimum 7 godzin. Wyjatki sie zdarzaja tylko jak mam wysoka goraczke/wymioty/biegunke/silne bóle brzucha. Owszem zalezy mi na wysokim lvlu w tibii ale mi bot sam nabija podczas kiedy śpię.
  Odpowiedz z Cytatem