Temat
:
Nowa Gra W Stylu oGame
Zobacz pojedynczy post
13-09-2007, 19:44
#
5
Ptakuba
Zbanowany
Data dołączenia: 03 06 2007
Posty: 239
Nawet grafika ściągnięta z OGame'a! Schowaj się pan pod szafę a nie reklamujesz czyste plagiaty!
Ptakuba
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ptakuba
Znajdź posty użytkownika Ptakuba