Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś
niektore produkcje jak katyn wlasnie po to sa zeby na nie isc bo wstyd no i szkoly beda na to tlumie chodzic(a by ktoras nie poszla to by zobaczyli) to jest istny przyklad filmu robionego na kase. Chociasz co fakto to fakt polskie kino zaczyna rozwijac skrzydla i robi coraz leprze filmy.
|
Przeeestań... kto się będzie wstydził, że nie poszedł na "Katyń" czy serie filmów o Papieżu. Szkoły raczej nie chodzą... to są budynki. A władze szkoły nie są przymuszane. W naszej klasie, traktowane to jest jako lekcja historii, ale moglibyśmy pojechać na coś innego, a jeżeli ktoś nie chce jechać to nie jedzie. A... i filmy zazwyczaj są robione dla pieniędzy.
Imo Polskie kino było jest już przez jakiś czas na dobrym poziomie (Miś, Vabank, Vinci czy inne). Może nie światowy, ale na własne podwórko starcza.
btw, Naucz się kurwa stawiać znaki interpunkcyjne, bo twoje wypowiedzi trzeba czytać po pare razy, żeby cokolwiek zrozumieć.
@down
Fybiertalaj.