Temat
:
Dungeon Runners
Zobacz pojedynczy post
02-10-2007, 23:07
#
11
Bluray
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Właśnie dostałem nowego kompa
. Gra mi się właśnie ściąga, mam zamiar zagrać od początku. Jak trochę pogram to zamieszczę jakieś ciekawe screeny.
Bluray
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bluray
Znajdź posty użytkownika Bluray