Temat
:
Po jakich akcjach odechciewa się grać??
Zobacz pojedynczy post
15-10-2007, 19:09
#
697
Maot
Guest
Posty: n/a
Najgorsze jest to, że jak sie wbije jakiś poziom to po jednym dniu Ciebie zabijają
i trzeba od nowa męczyć się z expieniem
Maot