Kup sobie taka laleczke jaka ma Eileen (rysowala ja w jej temacie). Na takiej sie nauczysz proporcji. Ona z 15zl kosztuje albo cos kolo 20, ale starczy Ci na cale wieki. Zdjecie ma jak na moj gust za duzo bajeru w postaci kropelek wody, byloby ladniejsze bez polowy kropel.
|