Zobacz pojedynczy post
stary 04-11-2007, 05:32   #1
Nelo
Użytkownik Forum
 
Nelo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Lokacja: Iłża
Wiek: 34

Posty: 137
Świat: Już nie tibia
Oczko Nnart, Moja galeria i wspomnienia z gry.

Elo ziomki. Ponieważ już od czasu kiedy skończył mi sie pacc wygrany z konkursu na reklamę tibia.pl. -Tibia sama w sobie stała sie już tylko wspomnieniem. Jakoś tak nie dawno odwiedziłem stronkę z ciekawości nadchodzących updatow.
Z początku postanowiłem zamieścić małą reklamę mojej internetowej galerii znajdującej sie na stronie: http://nnart.deviantart.com
jednak z racji, że 20% z was nie będzie sie chciało wejść w link... a 80% pozostałych procent będzie sie bało o keyloggera...
postanowiłem ułatwić wam życie i zamieścić kilka rysunków w poście.

Mam prawie 18lat, jestem z iłży, przystojny brunet bla bla bla i
szukam dziewczyny na studniówkę ;P A teraz konkretnie. Rysuję już dobry rok (dokładnie gdzieś w połowie listopada 2006 postanowiłem że będę to rozwijał i ćwiczył).

Na początek wrzucam mój pierwszy rysunek wykonany tabletem (tablet-coś w rodzaju długopisa zamiast myszki)


i skoro jesteśmy już w temacie rpg. to rys. zainspirowany Lineage 2'ką (osobiście uważam że beznadziejnie nudną gierką mmorpg)


A, i najważniejsze "ołówek" - moja dziewczyna.
Dlaczego jest idealna?
Bo po pierwsze, jest idealnie szczupła.
Po drugie, trzeba ją regularnie posuuuu... eee temperować
i po najważniejsze, zawsze chodzi w parze z gumką
.. szkoda tylko, że sie zużywa i trzeba ją wymieniać



A teraz mój ulubiony rysunek, który powstał z czasów kiedy zgłębiałem technikę "mangi" (manga-te chińskie bajeczki, pokemon, dragonball itp)



Kolejnym dziełem będzie techniczny rys. szminki.



I przykład jak bardzo można sie nudzić w szkole
No właśnie, co robić gdy nie ma kompa, nauczyciele nawijają jak brazyle a ty liczysz sekundy do dzwonka?
-to proste... rysować

jest to klasa biologiczna Liceum Ogólnokształcącego w iłży rysowana na lekcji języka angielskiego.
Z tyłu rysunku jest jakaś kserówka z powtórzenia czasów Perfect.



A teraz parę mniejszych rysunków.
Misio, którego znalazłem niegdyś na ulicy.. przygarnołem , i teraz biedak wisi u mnie w pokoju.
Logo wampira z b i t e f i g h ta,
i ćwiczenie pokazujące jak rysować szaty.

technika: oczywiście ołówek





hmm... dragon, zapewniam was, ze dużo ciężej jest go narysować... niż zabić w tibii Ponieważ nie posiadam w tej dziedzinie pełnej swobody, zamieszczę tylko prosty szkic-ćwiczenie



Nie wspominałem wcześniej ze uwielbiam koty. Lubie jak sie kleją do ludzi szkoda ze nie można "zsummonowac" takiego w tibii.
Sporo sie nad nim męczyłem... masę zabawy tabletem w photoshopie. Zeszlo mi chyba całą nocką... (hmm.. to tak jakby trenić całą noc, i rano zasuwać do szkoły )



I znowu drobne ćwiczenie, a mianowicie "studium czaszki" wykonany ołówkiem



Jak już wspomniałem, swojego czasu zgłębiałem tajniki "mangi"
-"dziewczynka z misiem"
-"dziewczynka wstydliwa" (od 18 lat )
- i "Lara Croft" z kultowej gry "Tomb Raider" (pól roku tłukłem 4 edycje tej gry-oczywiscie bez solucji-... gorąco polecam)





Ponieważ jedna z moich ulubionych technik jest rownież kredka akwarelowa... wstawiam tzw "zabawę" z kolorkami
Jest to rys. abstrakcyjny, z braku weny - nie skonczony


hmm... podsumując, jakieś 70% moich prac to wytwór mojej nie zrównoważonej wyobraźni
Ale, ze życie to nie tibia którą niezmiernie rozwija wyobraźnię w ramach latających kilku pixeli, postanowiłem pobawić sie trochę portretami.
"moja siostrzyczka" wiek-jakieś 4 latka. (teraz ma 9 ale rys. wykonałem ze zdięcia) tech. ołówek na śliskim papierze, rozmiar A4



no i zostały jeszcze dwa rys. mniej lub więcej związane z tibią.
Shaman outfit. Mój "wymażony" Zrobienie go w grze zajęłoby mi chyba cale życie... dlatego zadowoliłem sie wtedy "citzenem"


I coś co miało być początkiem mojego komiksu... niestety drugiej klatki nie będzie


Na koniec najważniejsza data. Moje urodziny, w najbliższym czasie wiąże sie to z moją 18mnastką.
Szkoda ze nie mogę pozostać dzieckiem i beztrosko nawalać w tibię całymi dniami, nocami, przed szkołą i po szkole, w chorobie, i i za zdrowia. Podczas ulewy na dworzu.. i w słoneczne dni.

Nadszedł czas w którym muszę wydorośleć



Musicie mi wybaczyć że nie będę wrzucał nowych rysunków na te stronę. Zachęcam do częstego odwiedzania mojej oficjalnej galerii na http://nnart.deviantart.com

Pozdro dla Bona von' cos tam z askary, Rebo moich rl kumpli Danka, Majoneza i dla brata Tymoteusza który bezlitośnie nawala na Ots'ach


Nikodem

Skoro nalegacie abym updatował posta... wrzucam świerzo rysowaną postać rycerza. czysto-z wyobraźni. hmm choc takich "knightow" bylo juz w necie miliony mam nadzieje ze mój wam sie spodoba.



dwa nowe rysunki robione tabletem w p-shopie:









Ostatnio edytowany przez Nelo - 09-12-2007 o 16:46. Powód: dodanie nowego rys.
Nelo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.