Dobre! Ciekawy pomysł z Lurkerami, zwisy... ee Overlordy też niezłe, Hive świetny... uczta dla starcraftowców. I dla obłąkanych maniaków Starcrafta.

Ocena jak ocena -
Grafika: Czegoś mi tu brakuje...krew z Marine zarżniętego przez Lurkera taka trochę cienka, (swoją drogą Lurker powinien go pod ziemię wciągnąć i zjeść, klimacik by był. BTW. Jak oni go wykryli?) Overlordy trocyhę plastikowe... ale lepiej by to zrobil (chyba) tylko Avager, więc 9,5/10.
Historia: No, postaraliście się, choć nie raz już był motyw "dwie wrogie armie połączają się, by wyrżnąć trzecią (a potem siebie nawzajem)", a rozumni Zergowie... no no, to już coś. Choć widziałem podobną kampanię w SC. Więc 7/10.
Efekty: Graficznie bez zarzutu, choć jak wyżej ta krew i trochę sztuczne wyziewy Defilera. (chyba, że to nie Defiler, to ja przepraszam. ;P) Soundeffect takie jak być powinny - czyli brak. 9/10.
Plusy dodatnie i plusy ujemne:
Starcraft (+1), ciekawe grafiki (+2), z deczka sztuczne Ultralisk Caverny (-1), same Ultraliski trudno poznać od martwych (-1).
Ocena ogólna: 8,5/10, po uwzględnieniu plusów 9,5.