Zobacz pojedynczy post
stary 05-12-2007, 12:33   #221
malisz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2006

Posty: 3
Domyślny

Więc ja osobiście wybrałem knighta bo z dobrymi skillami fajnie sie gra - pozatym uważam , że po update nie straci tak dużo jak pall. Jest na 100 % najlepszą postacią do zarabiania - obecnie mam 37 lvl wbijam okolo 2 / 1 lvl dziennie na EFF i łącznie bez lootbagów których narazie nirobie zarabiam okolo 7 k dziennie . Pozatym jest bardzo potrzebną postanią w gildiach do bloczenia więc chętnie cie przyjmują do gildi z wysokimi lvlami mmm ;D . w druidzie i magu niepodoba mi sie to ze na expie musi tracić mane i w ciul mf idzie na takim 45 to po 15 k na mf na lvl a knightem odwrotnie tyle kasy to sie wyscionga na czysto . Pallek po update bendzie mial z spearuw maly zasięg więc pzdr dla tych którzyna 30 lvlu bendol chcieli solo gs jak teraz (1/2 bp uh stracona ) ;/ . Dlatego gram sobie knightem i sondze że jest najlepszy (wedłóg mnie oczywiście) jeden minus knighta to to ze jest trudno solowac dobre potwory i na takich demonach słóży chyba tylko jako bloker ?;/

Ostatnio edytowany przez malisz - 05-12-2007 o 12:36.
malisz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.