Po pierwsze nie MOLTS, tylko jak coś MOTLS (Maze of the Lost Soul) lub MOLS (Maze of Lost Soul). Po drugie, co za debil stwierdził, że na Demonie są demony? Po trzecie, zdziwiłbyś się, są ludzie którzy expią w tym labiryncie, ale jest po prostu daleko od miasta/depo i łatwo się zgubić, dlatego nie ma tam tak dużo ludzi.
|