Zobacz pojedynczy post
stary 23-12-2007, 13:31   #9
Donas
Użytkownik Forum
 
Donas's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 676
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Po pierwsze nie MOLTS, tylko jak coś MOTLS (Maze of the Lost Soul) lub MOLS (Maze of Lost Soul). Po drugie, co za debil stwierdził, że na Demonie są demony? Po trzecie, zdziwiłbyś się, są ludzie którzy expią w tym labiryncie, ale jest po prostu daleko od miasta/depo i łatwo się zgubić, dlatego nie ma tam tak dużo ludzi.
Donas jest offline   Odpowiedz z Cytatem