Z tym bear pawem przesadziles, moze teraz bedziesz robil screeny jak ci wypada mace z minotaura?
@down
Chodzi mi tylko o to, ze bear paw nie jest zadna sensacja, i tylko (w moim swietle widzenia) pogorszylo to twój ogólny album, który nie jest zły.
@edit
Na twoim miejscu usuwał bym date (2006 ^.-) powstania zdjecia, a dopiero pozniej "kozaczyc" na forum.
__________________
Właśnie nabiłem posta. You have found a secret massage.
"Nie chcę krakać jak inne wrony,
ja jestem wolny, a nie uciemiężony"
Ostatnio edytowany przez Kimo36 - 04-01-2008 o 23:35.
|