Zobacz pojedynczy post
stary 05-01-2008, 18:09   #1
Hard_Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2007

Posty: 62
Domyślny Moje wrażenia po update...

Knight:
z jednej strony pogorszyli go (więcej się wydaje przez te potiony), ale z drugiej nie będzie takich sytuacji, że expi sobie np na dragach, a na mc robi uhy na bocie ...

Paladyn:
Jednym słowem bezsens.... Assassin stary po 100 gp, jedną wali się około 10 razy, a hity jak z SD :/ Czy to jest fair? Powinny kosztować 1k each wtedy to by było fair ....

Druid:
Hmm... też troche przesadzili .... Ue dla druta? Mogli dodać coś na kształt e wave, ale nie ue ;/ W końcu to sorcerer jest postacią najbardziej ofensywną....

Sorcerer:
Hmm... dzisiaj dobiłem 55 lvl na moim noobcharze (ms) i chciałem sprawdzić hit (w człowieka) z Rage of The skies (ue)... walnąłem 150, a potem z e wave 202.... troche dziwne?


Nowe czary:
exori san - totalne nieporozumienie... teraz pall moze walić assassin star (300+) i 100 + z tego... fair? nah

I co to za balansacja? Koszty wypraw powinny być mniej więcej takie same a jak jest? Pall/knight na małpach wyciągają w samej kasie 30k gp +, a sorc/druid są na lekkim plusie, albo na zero łącznie z lootem...

Ostatnio edytowany przez Hard_Master - 05-01-2008 o 18:11.
Hard_Master jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.