Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Daro93
On jest knightem !
A palkiem ze skillami 68 i lvlem 38 moge spokojnie skillowac na monku ? jak tak to ze spearow czy z kamieni ?
|
niewiem, sproboj spaerami na full def a jak hity beda za duze to wez kamienie. albo spearami na [MONSTER]dwarf geomancer[/MONSTER] poten jak umiesz ^^
__________________
Jo¾in z Ba¾in močįlem se plķ¾ķ,
Jo¾in z Ba¾in k vesnici se blķ¾ķ,
Jo¾in z Ba¾in u¾ si zuby brousķ,
Jo¾in z Ba¾in kou¹e, saje, rdousķ.
Mój kana³ na YouTube
|