Zobacz pojedynczy post
stary 26-01-2008, 16:52   #10
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

hmm Bartek153, myślę, że narazie przez ten czas jak cipsoft ma problemy będą nam wyskakiwały takie błędy, musisz odczekać trochę i spróbować ponownie.
@Kalach98
Może jednak nie odczekałeś 30minut. Widzę, że jesteś niecierpliwy, i szybko zakładasz głupie tematy zanim trochę poszukać, poszperać, poczekać. Poczekaj dokładnie 30 minut i spróbuj znowu. Możliwe, że znowu było 30 minut od odczekania, bo źle wpisałem pasy. Bardzo możliwe, że je naprawdę źle wpisujesz(może masz Cspslocka, albo klawiature "umlałt"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adammistrz Pokaż post
mam kubuntu i nie moge wloczyc klienta patrzylem na poradnik o linux'ie
ale tam nic nie ma wszystko sciagnolem pomozcie
hmm, nie wiem czy wiesz, że jest specjalny klient na linuxa. Możesz powiedzieć co to jest "kubuntu, bo nie za bardzo kumam
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD

Ostatnio edytowany przez Lechista - 26-01-2008 o 16:56.
Lechista jest offline