Zobacz pojedynczy post
stary 27-01-2008, 19:56   #30
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 36

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lorden Pokaż post
Rozumiem , ze bronisz swojego kolegę/znajomego ale prawda jest prawdą i nie tylko ja mam podobny problem ze DPFT hunci za free , żąda payment'ów , wywala z expowisk ... Wiec twój post jest zbędny bo sam chyba wiesz ze to co napisaleś nie jest prawdą. Gdy ktoś sie tłumaczy to kłamie .
DPFT nie hunci za free, nie żąda paymentów za free ani nie wywala z publicznych expowisk. Przynajmniej ja tego nie praktykuje. Poza tym w kazdej rodzinie moze znalezc sie czarna owca ktora robi na przekor wszystkim innym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lorden
Nie kłamałem . Zaś mam dowody , że Gigoro wierutnie kłamie mówiąc , że Aata w żadnym wypadku nie jest i nie był Power Abusserem . Screen i komentarze innych graczy potwierdzają wszystko ;-)
Twierdzac, ze ja klamie sciagasz na siebie ciemne chmury. Pamietaj, ze Aata pamieta z kim rozmawia i piszac bzdety na forum pogarszasz swoja sytuacje.

A poza tym, naucz sie czytac posty ze zrozumieniem, ja tylko sugerowalem fake.

Ostatnio edytowany przez gigoro - 27-01-2008 o 21:28.
gigoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem