27-01-2008, 23:21
|
#30
|
Użytkownik Forum
Data dołączenia: 03 12 2007
Wiek: 32
Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
|
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Independence
Ciekawostka: jak się poczyta na wikipedii, to Dr. Pepper powstał rok przed Coca-Colą. Lol
@offtop:
Slipknot gra połączenie nu-metalu z death metalem (wiesz, co to growl i co jest tego ikoną obok black metalu?) i w nu-metalu nie ma nic złego, ma wręcz wielu fanów (Korn) choć ja go nie lubię samego w sobie, dopiero Slipknot jakoś go oprawia growlem i ciężkimi rytmami i go lubię (choć większość ich utworów to death).
A co do SOADu - nie obchodzi mnie co oni o sobie sądzą, dopóki nie zaczną gadać, że są emo i kochają tokio hotel (czy wy, zagorzali przeciwnicy SOADU I Slipknota przyznacie mi rację, że to śmieć?)
Systemu specjalnie nie słucham, ale nie, żebym od razu ich nie lubił, najlepiej posłuchajcie tych zespołów i dopiero je oceńcie, choć nie każę wam ich pokochać (sam też na początku nie lubiłem Slipknota, ale po odsłuchaniu Three Nil, Wait and Bleed, Spit it Out zmieniłem zdanie)
|
Chuj wiesz o blacku i deathu, więc krótko mówiąc - RYJ.
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.
|
|
|