Temat
:
LEGENDY OBSIDI-Czyli ci co byli/są grubą Rybą na obsidi
Zobacz pojedynczy post
13-02-2008, 12:57
#
77
armadale
Użytkownik forum
Data dołączenia: 09 02 2008
Posty: 10
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez
Ptak~
mi ciebie tez, bo w dupie byles i gowno wiesz. ja nie czuje jak rymuje. elorap.
wole być w dupie niż przed kompem w sylwestra o 24 wbijać lvl, ha gratz rl life!
armadale
Zobacz profil
Wyślij prywatną wiadomość do armadale
Znajdź posty użytkownika armadale